Mūsų kontaktai
UAB ZIGVALIS
Musninkų g. 18-55
Vilnius, Lietuva
Mob. Tel.: +370 603 43883
Tel./Faks.: (8 5) 260 3595
El. paštas: zigvalis@zigvalis.lt
Įm. kodas: 123543351
PVM kodas: LT235433515
www.zigvalis.lt
Reklama

zespol melodia

VestuviųGidas.lt - Išsami informacija vestuvėms!

Apie mus

DSC_3855.JPG

UAB ZIGVALIS - įmonė, įsteigta 1996 m. kovo 6 d. Įmonė savo veiklą pradėjo keleivių vežimu vietiniais miesto maršrutais. Nuo pat pirmos įsteigimo dienos įmonė siekė šių pagrindinių tikslų – profesionaliai ir kokybiškai teikti pervežimo paslaugas.

Laikui bėgant įmonė išplėtė savo siūlomų paslaugų spektrą šiuo metu mes džiaugiamės galėdami pasiūlyti savo klientams ne tik keleivių vežimą Lietuvos Respublikos teritorijoje bet ir užsienyje.

Taip pat pristatome krovinius pagal užsakovo pageidavimus Lietuvos Respublikos, bei Europos Bendrijos teritorijoje. Sudarome ilgalaikes bei trumpalaikes sutartis.

Keleivių vežimo paslaugos teikiamos naujais MERCEDES BENZ ir FORD TRANSIT markės mikroautobusais 13, 14, 16, vietų. Krovinių pristatymo paslaugos teikiamos pačiais naujausiais MERCEDES BENZ ir FIAT DUCATO mikroautobusais, krovinio skyriaus talpa 15 ir 17 kubų.

Zigvalis UAB Mikroautobusų nuoma, Zigvalis UAB Mikroautobusų nuoma, Zigvalis UAB Mikroautobusų nuoma,

AKCIJOS - Spausk čia!
Parašykite mums
 
 
 
 
Captcha
 
 
Visos teises saugomos. 2009 UAB ZIGVALIS. Sprendimas TAMiSTA


Mikroautobusų nuoma, Mikroautobusai nuoma, Mikroautobusų nuoma Vilniuje, Keleivių pervežimas, Krovinių pervežimas, Krovinių gabenimas, Autobusų nuoma, Nuoma, Mikroautobusų nuoma su vairuotoju, Mikroautobusai nuoma Vilnius, Mikroautobusu nuoma Vilnius, Vestuvių nuoma, Mikro autobusu nuoma, Miesto maršrutai, Reklaminių plotų nuoma, Mikroautobusų pardavimas,